Citro Slim – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Produkt Citro Slim powinny pomóc Ci szybko, trwale i zdrowo schudnąć. Większość obietnic producentów produktów, które mają pomóc w odchudzaniu brzmi tak lub podobnie, ale w praktyce często okazują się one fałszywe.

Ale co tak naprawdę kryje się za tymi pięknie brzmiącymi słowami i pełnymi obietnicami haseł reklamowych? Zbadaliśmy dokładnie, przeprowadziliśmy własny test produktów i udało nam się znaleźć kilka interesujących faktów, o których chcielibyśmy poinformować w poniższym artykule o Citro Slim na odchudzanie.

Czym jest Citro Slim?

Produkt ten jest nowym suplementem diety w formie sztyftów lub kapsułek i według firmy bazuje na innowacyjnym kompleksie składników aktywnych. Według producenta Citro Slim powinna ona zmniejszyć zużycie energii po jedzeniu, a tym samym wspomóc odchudzanie.

Dzięki nowemu składnikowi aktywnemu w tabletkach Citro Slim, 40 procent węglowodanów i cukru w ​​pożywieniu ma być wiązanych bezpośrednio, a nie przechowywanych przez organizm w postaci tłuszczu. Ponadto, zażywając środek przed jedzeniem, należy ograniczyć apetyt, dzięki czemu należy odpowiednio spożywać mniej kalorii.

Doświadczenia i oceny Citro Slim

Oprócz oświadczeń producenta chcieliśmy zapewnić, aby użytkownicy tego preparatu również mieli z nim dobre doświadczenia. Dlatego szukaliśmy w różnych mediach społecznościowych i forach odpowiednich recenzji i doświadczeń Citro Slim. Przeczytaliśmy i posortowaliśmy ponad sto takich opinii i chcielibyśmy przedstawić Państwu trzy z nich.

Drugi wpis czytamy też w mediach społecznościowych. Młoda kobieta rzeczywiście chciała schudnąć 7 kilogramów w 90 dni i postanowiła użyć Refigury jako wsparcia. Jednak w tym czasie była w stanie zrzucić tylko 1,5 kilograma. Rozważa przejście na inny preparat.

Znaleźliśmy trzeci i ostatni raport, który chcielibyśmy zaprezentować na forum dietetycznym. Kobieta, która według jej własnego oświadczenia od lat ma nadwagę, przyjmowała remedium przez 20 dni i była w stanie w tym czasie schudnąć tylko około 600 gramów.

Test Citro Slim

Dotychczasowi użytkownicy patyczków nie byli entuzjastycznie nastawieni do efektu, ale też nie byli rozczarowani. Przynajmniej tak ludzie czytają swoje raporty w Internecie. Ponieważ nie chcieliśmy polegać tylko na tych stwierdzeniach, przeprowadziliśmy nasz własny test Citro Slim z ochotnikiem.

Wśród odpowiedzi na nasz apel do naszych czytelników wybraliśmy 42-letnią Laurę. Zgodziła się testować dla nas preparat przez 12 tygodni i regularnie opowiadać nam o swoich doświadczeniach z Refigurą. Laura rozpoczęła test z wagą 87 kilogramów i wzrostem 1,69 metra.

Tydzień 1

Zależało nam na tym, aby test został przeprowadzony w warunkach rzeczywistych. Dlatego przed testem omówiliśmy z naszą osobą testową kilka podstawowych rzeczy. Powinna przyjmować Refigurę zgodnie z zaleceniami producenta i dokładnie zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i nie powinna zmieniać diety ani uprawiać dodatkowego sportu. Powinna zażyć produkt z wystarczającą ilością płynu na około 15 minut przed posiłkiem.

Tydzień 3

W drugim tygodniu nie spodziewaliśmy się utraty wagi, dlatego zdecydowaliśmy się na kontrolę w trzecim tygodniu samotestu. Na wadze mogliśmy zobaczyć, że Laura była w stanie zrzucić około 400 gramów w ciągu trzech tygodni. Powiedziała nam też, że łatwo było jej zabrać Refigurę i że nie ma nietolerancji. Ze względu na jedynie umiarkowaną utratę wagi zdecydowaliśmy się na kolejną kontrolę już za trzy tygodnie.

Tydzień 6

Zaprosiliśmy Laurę z powrotem do naszej redakcji. Okazało się, że nasz ochotnik stracił około 400 gramów wagi po zażyciu Refigury. Tak więc w ciągu 6 tygodni Laura straciła 800 gramów wagi. Ten postęp był dla nas wszystkich zbyt wolny, więc postanowiliśmy zmienić dietę. Od tej pory Laura powinna unikać fast foodów, słodkich napojów, słodyczy i alkoholu.

Tydzień 9

Kolejne spotkanie kontrolne odbyło się za pośrednictwem wideotelefonii. Laura powiedziała nam, że Citro Slim miała lekkie zaparcia i często czuła się głodna, ponieważ nie wolno jej było już jeść czegoś słodkiego w międzyczasie jak zwykle ani wypić lampki wina po pracy. Poprosiliśmy ich o dotrzymanie tej umowy. W ciągu 9 tygodni schudła łącznie 1,2 kilograma.

Tydzień 12

Po kolejnych trzech tygodniach miał się odbyć nasz końcowy egzamin. Byliśmy bardzo ciekawi, ile kilogramów Laura była w stanie schudnąć dzięki tabletkom Citro Slim. Nasza wolontariuszka powiedziała nam, że chociaż stopniowo coraz łatwiej było jej jeść lepiej, nie mogła tego zrobić bez przekąsek. Było to również widoczne na wadze. W ciągu 12 tygodni Laura schudła tylko 1,5 kilograma, co naszym zdaniem jest akceptowalnym wynikiem.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Nasz test kapsułek Citro Slim wypadł przeciętnie. Chociaż nasz obiekt testowy był w stanie schudnąć, 1,5 kilograma to niewiele przy zmianie diety w ciągu 12 tygodni. Poza tym preparaty tego typu mogą mieć różny wpływ na każdą osobę.

Dlatego teraz chcielibyśmy pokazać czytelnikom odpowiednią alternatywę dla Refigury, jako dodatkową usługę z naszej strony, że tak powiem. To jest spalacz tłuszczu ICG. Ten produkt jest idealny do skutecznego odchudzania, został już z powodzeniem przetestowany w testach i badaniach, a także był w stanie przekonać wielu naszych czytelników.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Oficjalne testy i badania mają ogromne znaczenie dla zainteresowanych, zwłaszcza jeśli chodzi o leki i suplementy diety. Tylko w ten sposób konsumenci mogą ocenić, czy mogą zaufać produktowi. Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o oficjalnym teście lub badaniu na oficjalnej stronie sprzedaży producenta Citro Slim.

Niezależna organizacja konsumencka znana jest z uczciwej i obiektywnej oceny szerokiej gamy produktów. Jakiś czas temu badano i oceniano również różne produkty dietetyczne pod kątem ich skuteczności. Niewiele z nich poradziło sobie dobrze, a większość nie przyniosła żadnego efektu.

Podczas naszych badań szczegółowo rozejrzeliśmy się po stronie internetowej organizacji konsumenckiej. Nie znaleźliśmy jednak żadnych dowodów na to, że miało miejsce śledztwo Citro Slim Stiftung Warentest. Niestety nie udało nam się również ustalić, czy i kiedy takie wydarzenie może jeszcze mieć miejsce.

Dzięki Citro Slim do odchudzania producent jest skierowany do mężczyzn i kobiet, którzy chcą schudnąć. Ten środek nie jest przeznaczony dla osób, które chcą szybko schudnąć. Pokazały to również nasze autotesty. Jest skierowany raczej do osób, które chcą chudnąć w sposób ciągły, ale powoli.

Produkt Citro Slim Pro skierowany jest przede wszystkim do osób z dużą nadwagą i których BMI przekracza 25. Dwie kapsułki tego środka należy przyjmować na 15 minut przed każdym posiłkiem, aby można było osiągnąć utratę wagi.

Stosowanie Citro Slim

Zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, dla użytkowników nie ma znaczenia, czy użyją pałeczek, czy kapsułek, aby schudnąć. Dlatego ważne jest, aby przyjmować Citro Slim tylko przed posiłkami i maksymalnie trzy razy dziennie. Według producenta kapsułki należy stosować przez co najmniej 30 dni, aby można było osiągnąć widoczne rezultaty.

Efekty Citro Slim

Według producenta sztyfty nie działają od razu. Przede wszystkim użytkownicy muszą regularnie zażywać sztyfty przez kilka tygodni, aby można było odczuć efekt Citro Slim. W naszym autoteście, nasz testujący wolontariusz przyjmował preparat przez 12 tygodni i był w stanie wykazać jedynie umiarkowaną utratę wagi w tym okresie.

Skład Citro Slim

Podczas naszych badań przyjrzeliśmy się oczywiście również poszczególnym komponentom Refigury. Podczas gdy strona producenta mówi o naturalnych składnikach, drobny druk czyta się zupełnie inaczej.

Na światło dzienne wychodzi wiele składników chemicznych, takich jak kompleks KioSlim z KiOnutrime-CsG czy chemiczny dwutlenek krzemu. Teraz szczegółowo przedstawiamy skład poszczególnych składników Citro Slim:

  • Kompleks KioSlim z KiOnutrime-CsG: Ten składnik ma za zadanie wiązać ujemnie naładowane cząsteczki. Znajdują się one głównie w tłuszczach, kwasach tłuszczowych i kwasach żółciowych. Związane cząsteczki tłuszczu są następnie wydalane z organizmu człowieka.
  • Maltodekstryna: Ten aktywny składnik Citro Slim jest otrzymywany ze skrobi. Ciało czerpie z tego energię. Dlatego organizm musi pobierać mniej energii z pożywienia, aby pokryć swój poziom energii. Oznacza to, że konsumowane jest mniej kalorii, a zatem mniej tłuszczu jest magazynowane.
  • Dwutlenek krzemu: znany również pod skrótem E 551, do preparatu dodaje się dwutlenek krzemu, aby produkt był nieco bardziej lepki. Dzięki temu nie smakuje tak wytrawnie i można go łatwiej połknąć.
  • Sukraloza: Jest to słodzik, który sprawia, że ​​Citro Slim jest słodszy bez konieczności używania konwencjonalnego cukru. Oznacza to, że produkt lepiej smakuje, ale nie są przyswajane dodatkowe kalorie, co pomaga utrzymać wagę.

Skutki ubocze Citro Slim

Niestety na stronie producenta nie ma odpowiedzi, czy występują skutki uboczne. Przynajmniej podczas naszych badań nie udało nam się znaleźć tam żadnych informacji na ten temat. W naszych recenzjach tabletek Citro Slim, a także w naszym samodzielnym teście przeprowadzonym przez ochotnika, czasami pojawiały się skutki uboczne w postaci zaparć i innych problemów żołądkowych i trawiennych.

Kiedy zapytaliśmy o to producenta, przyznał, że skutki uboczne Refigury mogą od czasu do czasu wystąpić. O ile wiemy, nie możemy ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, czy mogą wystąpić inne reakcje nietolerancji. Jeśli jednak jesteś uczulony na którykolwiek ze składników, generalnie odradzamy jego przyjmowanie.

Gdzie kupić Refigurę?

Aby kupić Refigurę, warto odwiedzić Amazon. Chociaż preparat jest również dostępny w aptekach i drogeriach takich jak Rossmann czy dm, przekonała nas niższa cena na Amazonie. Do naszych autotestów kupiliśmy również produkt na Amazon i został dostarczony punktualnie następnego dnia po stosunkowo niskiej cenie.

Cena Citro Slim

Produkt jest oferowany za 57,00 euro na oficjalnej stronie sprzedaży producenta. W Amazonie cena Refigury to jednak tylko około 36,00 euro. Wysyłka jest nawet bezpłatna dla członków Prime. Użytkownik otrzymuje za to 30 sztyftów.

Aby móc schudnąć z Refigurą, zaleca się przyjmowanie jej trzy razy dziennie. Do tego potrzebne są trzy opakowania. Kosztują one łącznie 177,90 euro za miesiąc. Oznacza to, że produkt ten niekoniecznie jest jednym z tańszych produktów odchudzających na rynku niemieckim.

Często Zadawane Pytania

Chociaż producent odpowiedział już na kilka pytań dotyczących produktu na swojej stronie internetowej, tutaj również dokładniej zbadaliśmy. Zebraliśmy pięć pozornie najbardziej palących pytań dotyczących Refigury i odpowiedzieliśmy na nie poniżej:

Czy Citro Slim są dla mnie lepsze?

Na to pytanie nie ma ogólnej odpowiedzi. Jeśli z łatwością połykasz kapsułki, możesz sięgnąć po kapsułki. Jeśli masz problemy z połykaniem tabletek lub kapsułek, lepszą opcją są patyczki.

Czy doświadczenia są w większości pozytywne?

Dzięki temu preparatowi możesz schudnąć. Jednak utrata masy ciała jest możliwa tylko w dłuższym okresie czasu i przy regularnym spożywaniu. Jeśli masz tendencję do niecierpliwości i chcesz szybko zobaczyć wyniki, powinieneś ewentualnie użyć alternatywnego produktu, takiego jak spalacz tłuszczu ICG.

Czy możesz znaleźć referencje od użytkowników na forum?

Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć konkretnego forum poświęconego temu produktowi. Jednak w Internecie można znaleźć relacje z doświadczeń osób, które nawet po długim czasie były w stanie schudnąć tylko od 1 do 2 kilogramów.

Ocena Citro Slim

Citro Slim to nowy suplement diety, który również wymaga zdrowego trybu życia lub przynajmniej zmiany diety, aby móc dużo schudnąć. Oczywiście, biorąc produkt, można stracić na wadze.

W trakcie jego przyjmowania należy unikać słodyczy, fast foodów, alkoholu i innych niezdrowych pokarmów, aby kilogramy mogły szybciej spadać. Ostatecznie klasyfikujemy ten produkt jako skuteczny, ale jeśli chcesz szybko świętować duże sukcesy, być może warto rozejrzeć się za innym preparatem niż Citro Slim.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Aktualne opinie i recenzje w tym pozostałe szczegóły i analizy można odnaleźć na PoznajmyOpinie.pl z opublikowanymi danymi na temat produktów.