Grow Ultra – opinie, cena i skład preparatu na wypadanie włosów

0
2570
Grow Ultra

 

W sieci widzimy ostatnio bardzo dużo reklam „cudownego” środka na łysienie. Grow Ultra, bo o nim mowa to jeden z wielu preparatów na porost i wypadanie włosów o którym jest ostatnio dość głośno. Przyjrzałem się temu środkowi, gdyż sam borykam się z problemem wypadania włosów i postanowiłem co nieco na temat Grow Ultra napisać. Mam nadzieję, że moja opinia na temat tego środka pozwoli Wam dokonać dobrego wyboru.

Grow Ultra – moje odczucie

Zacznijmy od tego, że Grow Ultra to środek w postaci pianki/żelu, którą wsmarowujemy w głowę. Wydaje się to być logicznym rozwiązaniem, jednak każdy świadomy użytkownik tego produktu powinien wiedzieć, że wypadanie włosów powodują mechanizmy zachodzące wewnątrz organizmu, np. nadmierna produkcja DHT (pochodnej testosteronu). Dlatego, jeżeli chcemy osiągnąć wymarzony efekty bujnej czupryny musimy zatrzymać pewne procesy.

W moim odczuciu jest to środek, który może jedynie wspomagać porost włosów lub nieco opóźniać proces ich wypadania poprzez dostarczenie pewnych substancji. Jakich? No właśnie – tu pojawia się mały problem…

Skład Grow Ultra

Odwiedzając stronę producenta preparatu Grow Ultra bardzo trudno będzie nam odnaleźć skład. Jedyna informacja na ten temat to fakt iż jest to produkt naturalny, oparty na kompozycji ekstraktu z tarczycy bajkalskiej, wyciągu z kiełków soi i pszenicy, kofeiny oraz 30 specjalistycznych substancji – jakich dokładnie? Nie wiadomo.

Opinie na temat Grow Ultra?

Opinie są różne, jak to zwykle bywa. Jednak w mojej osobistej opinii forma produktu (pianka) oraz niezbyt jasny skład przekreślają go na starcie. Zwłaszcza, że nie jest to tani preparat – kosztuje bowiem ok. 300zł, chociaż producent często oferuje go w promocji za ok. 180zł. Jak za 25ml pianki to sporo…

Alternatywne rozwiązanie?

Jak wspomniałem wcześniej, wypadanie włosów lub proces ich porostu zależny jest w większości od procesów zachodzących w naszym organizmie. Dlatego z łysieniem walczmy poprzez zatrzymanie tych procesów. O jakie dokładnie procesy chodzi? Najważniejszy z nich to występowanie DHT w organizmie – jego zablokowanie pomoże nam zwalczyć ten problem. W jaki sposób to zrobić?

Ja osobiście skorzystałem z suplementu Profolan, który został mi polecony przez znajomego z Niemiec. Jak się okazało jest on dostępny w Polsce – jego działanie oparte jest na mieszance naturalnych składników – formule Grow3, która m.in. blokuje DHT, przyczynia się do poprawy ukrwienia skóry głowy i wzmacniają mieszki włosowe.

Czy jestem zadowolony z Profolanu?

Tak, tak i jeszcze raz tak! W ciągu 2 miesięcy moje włosy przestały wypadać zupełnie, a po ok. 4-5 miesiącach zauważyłem, że są gęstsze i jest ich więcej. Stosuję go dalej, bo chcę maksymalnie wykorzystać efekt jego działania.

Szczerze powiem Wam, że to niesamowicie podbiło moją samoocenę, dlatego wydałbym jeszcze raz te pieniądze na Profolan. A nawet więcej. Mój komfort życia się znacznie poprawił, nie wstydzę się wychodzić z domu czy zagadywać do kobiet. Może zabrzmi to dla ciebie śmiesznie, ale wielu facetów, którym zaczynają wypadać włosy czuje się podobnie – tracimy pewność siebie, radość życia. A dzięki Profolanowi ten problem znika 😊

Poniżej wklejam jeszcze zdjęcia efektu przed i po zastosowaniu Profolanu!