Ideal Slim – Opinie i Analiza kropli na odchudzanie

Dzięki kroplom Ideal Slim ostateczna utrata wagi nie powinna już stanowić problemu i to bez ścisłej diety. Przynajmniej taka jest obietnica producenta, który oferuje produkt na rynku.

Mówi się nawet, że krople pomagają ludziom, dla których jakakolwiek dieta do tej pory nie przynosiła efektów. Utrata wagi podczas snu powinna być prawie możliwa. Sprawdziliśmy dla Ciebie, czy Ideal Slim może dotrzymać tej obietnicy.

Co to jest Ideal Slim?

Ideal Slim to preparat w postaci kropli o dużej dawce. Producent reklamuje, że metabolizm zostaje przyspieszony, a organizm zostaje wprowadzony w stan ketozy. Tłuszcz ciała jest spalany bezpośrednio, zamiast najpierw używać węglowodanów obecnych w organizmie.

Dlatego powinno być możliwe skuteczne odchudzanie bez konieczności stosowania ścisłej diety. Podobno nie powinno być żadnych skutków ubocznych, a produkt powinien składać się z czysto ziołowych składników. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej kroplom.

Opinie Ideal Slim

Aby uzyskać pierwsze wrażenie na temat kropli, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania w Internecie i szukaliśmy doświadczeń z Ideal Slim. W rzeczywistości znaleźliśmy to, czego szukaliśmy, na różnych forach, na których klienci dyskutowali o działaniu produktu.

Klient zgłasza na forum poświęconym zdrowiu, że brał krople zgodnie z zaleceniami i po ponad miesiącu musiał rozczarować się, że krople nie przyniosły żadnego efektu.

Tydzień 1:

Umówiliśmy się z Violą, że powinna przyjmować krople Ideal Slim zgodnie z instrukcjami producenta. Od lat próbowała schudnąć, ale jej się to nie udało i dręczyła się licznymi dietami.

Należy przyjmować dwa razy dziennie. Trzy krople należy umieścić pod językiem i pozostawić tam przez minutę, zanim należy spożyć trochę płynu. Viola obiecała nam, że dokładnie dotrzymamy umowy.

Tydzień 2:

Odbyło się nasze pierwsze badanie i Viola przyjęła Ideal Slim dokładnie tak, jak mówiliśmy. Opisała to jako łatwe do wzięcia. Jednak fizycznie nie widziała żadnych zmian. Na podstawie naszych pomiarów mogliśmy potwierdzić, że jeszcze nie schudła. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się kontynuować autotest, ponieważ liczyliśmy na spadek w ciągu najbliższych kilku tygodni. Viola kontynuowała przyjmowanie kropli zgodnie z ustaleniami.

Tydzień 3:

Zbliżała się nasza kolejna wizyta kontrolna, a Viola nadal zajmowała się Ideal Slim. Jednak jej wrażenia nie były pozytywne, ponieważ opisała nudności i że za każdym razem odczuwała apetyt kilka godzin po spożyciu. Powiedziała nam również, że kusiło ją nawet, żeby zjeść więcej niż zwykle, co potwierdziły nasze kontrole, waga faktycznie pokazała niewielki plus pół kilograma.

Tydzień 4:

Spotkaliśmy się po raz ostatni, aby móc ukończyć autotest z Ideal Slim. Niestety, nawet teraz byliśmy zawiedzeni, bo nie było żadnej utraty wagi. Viola poinformowała również, że czuła się coraz bardziej nieswojo i dlatego nie chciała kontynuować przyjmowania kropli po okresie testowym.

Mogliśmy ich dobrze zrozumieć i byliśmy zaskoczeni, że preparat miał nawet skutki uboczne, przez co kropla nie jest tak skuteczna, jak obiecywano.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Nie spodziewaliśmy się, że test przyniesie tak negatywne wyniki i byliśmy zaskoczeni. Wiemy jednak dokładnie, z jakim stresem wewnętrznym może kojarzyć się dieta, zwłaszcza gdy nic na wadze po prostu nie chce nic zrobić.

Z tego powodu wybraliśmy dla Ciebie skuteczną alternatywę, która całkowicie nas przekonała. To spalacz tłuszczu Kanabialica, o którym w przeciwieństwie do Ideal Slim udało się przekonać w licznych testach i badaniach.

Podczas naszych badań natknęliśmy się na liczne doniesienia celebrytów, którzy rzekomo testowali Ideal Slim i byli bardzo entuzjastycznie nastawieni do preparatu. Są to na przykład znane osoby, takie jak Maite Kelly, Sonya Kraus czy Eva Longoria. To zdecydowanie nie pasuje do obrazu tego, co do tej pory byliśmy w stanie zrobić z produktem.

Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej i stwierdziliśmy, że producent fałszuje rzekome zalecenia i testy celebrytów. Więc nigdy nie było żadnych oświadczeń w tym kierunku.

Sonya Kraus rzekomo powiedziała, że ​​regularnie brałaby krople i że była całkowicie entuzjastycznie nastawiona do Ideal Slim, ponieważ pozwoliło jej to regulować masę ciała bez konieczności inwestowania dużo czasu.

Maite Kelly rzekomo powiedziała, że ​​ma tendencję do szybkiego przybierania na wadze i jest absolutnie zdumiony przez produkt, ponieważ krople mogą skutecznie zwiększyć jej metabolizm. Dzięki temu będzie szczupła i naturalnie bez ścisłej diety.

Są też podobne doniesienia od Evy Longoria, podobno mówiła, że ​​zawsze była rozczarowana innymi przygotowaniami i że Ideal Slim to pierwszy produkt, który naprawdę mógł ją przekonać. Mógłbyś rzekomo osiągnąć szybką i jednocześnie trwałą redukcję wagi.

Jednak nasze badania jasno pokazują, że takie stwierdzenia o kroplach nigdy nie zostały wypowiedziane, a gwiazdy prawdopodobnie nawet nie znają produktu. Z naszego punktu widzenia zainteresowani klienci powinni zostać w ten sposób wprowadzeni w błąd.

W ramach naszych badań dowiedzieliśmy się również, że w jaskini lwa rzekomo miał miejsce występ Ideal Slim. Znaleźliśmy informację, że producent wręcz reklamuje, że preparat pojawił się w popularnym programie telewizyjnym.

Tutaj również przyjrzeliśmy się bliżej i stwierdziliśmy, że stwierdzenia nie można potwierdzić. Nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że kropla kiedykolwiek została znaleziona w jaskini lwa.

Czy krople zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Podczas naszych recenzji bardzo interesujące jest sprawdzenie, czy inne organizacje również bardziej szczegółowo zbadały przygotowanie. Z tego powodu szukaliśmy Ideal Slim Stiftung Warentest.

Niezależna organizacja regularnie bada produkty odchudzające, ale nie wydaje się, aby krople zostały jeszcze przetestowane, co może nastąpić w przyszłości. W każdym razie bylibyśmy ciekawi wyniku testu, gdyby krople były testowane niezależnie.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań Ideal Slim?

Zawsze staramy się sprawdzić, czy oprócz naszego autotestu pojawiły się inne raporty z testów i badań, które mogłyby udowodnić skuteczność Ideal Slim. Niestety, tutaj też nie mogliśmy znaleźć innych doniesień, więc musimy trzymać się poglądu, że preparat nie jest skuteczny. Nie można jednak wykluczyć, że w przyszłości mogą pojawić się raporty z testów i badań.

Dla kogo przeznaczone są krople?

Według producenta Ideal Slim skierowany jest do każdego, kto chciałby schudnąć. Skupiamy się przede wszystkim na osobach, które nie mogły schudnąć stosując konwencjonalne preparaty, bo krople mają skutecznie promować ketozę, czego nie mogliśmy potwierdzić w naszym teście. Zasadniczo jednak produkt przeznaczony jest dla osób, które chciałyby schudnąć.

Dawkowanie Ideal Slim

Producent podaje jasne oświadczenie dotyczące zużycia Ideal Slim. Zgodnie z tą informacją krople są dawkowane bardzo wysoko, dlatego wystarczy wziąć tylko trzy krople dwa razy dziennie. Należy je podać pod językiem. Następnie odczekaj minutę, zanim będziesz mógł wypić szklankę wody. Jest opisywany jako bardzo łatwy do zabrania.

Efekty Ideal Slim

Jak już pokrótce opisano, krople mają za zadanie stymulować spalanie tłuszczu i jednocześnie wprowadzać organizm w stan ketozy. Ten stan jest zwykle bardzo trudny do osiągnięcia i pozwala na bezpośrednie spalanie tłuszczu.

Według producenta efekt powinien być zauważalny już po kilku dniach, ale nie mogliśmy tego potwierdzić w naszym autoteście, tutaj nie zauważyliśmy żadnego efektu Ideal Slim, nawet jeśli krople były przyjmowane przez okres kilku tygodni.

Skład Ideal Slim

Aby zrozumieć, jak powinien działać preparat, przyjrzeliśmy się bardzo dokładnie składnikom Ideal Slim. Producent obiecuje, że krople powinny działać w całkowicie naturalny sposób i nie wpłyną negatywnie na organizm. Właściwie udało nam się znaleźć kilka składników:

 • MCT: MCT jest przede wszystkim znany jako kwas tłuszczowy i mówi się, że składnik aktywny pomaga wprowadzić organizm w stan ketozy, a także zwiększa rozkład tłuszczów w organizmie.
 • Omega-3: jest to aktywny składnik, z którym wielu powinno wiedzieć. Można go również znaleźć w Ideal Slim i ma tam spowolnić krzepnięcie krwi. Ponadto wiadomo, że kwas tłuszczowy działa przeciwzapalnie na organizm i jednocześnie może przyczyniać się do przyspieszenia metabolizmu.
 • CLA: ma to na celu spowolnienie i zapobieganie wchłanianiu tłuszczu w organizmie. Docelowo powinno być nawet możliwe jednoczesne redukowanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni. Z tego powodu składnik jest również bardzo popularny w branży fitness.
 • Oliwa z oliwek: oprócz tego, że jest popularna w kuchni, oliwę z oliwek można również znaleźć w Ideal Slim. Mówi się również, że olej ma działanie przeciwzapalne i poprawia ogólny stan zdrowia oraz zapewnia poprawę samopoczucia. Nienasycone kwasy tłuszczowe odgrywają bardzo ważną rolę dla organizmu i wspomagają całe krążenie.
 • Ekstrakt z konopi: lepiej Ten aktywny składnik jest znany jako olej z konopi, który jest pozyskiwany z konopi, ale zawiera niewiele lub nie zawiera THC iz tego powodu nie wywołuje żadnych skutków odurzających. Mówi się również, że olej konopny wspiera całe ciało i jest pomocny w skutecznej utracie wagi.
 • Aminokwasy: Ideal Slim opiera się również na aminokwasach, które aktywują metabolizm i powinny pomóc spalić więcej tłuszczu, niż organizm mógłby sam poradzić. Aminokwasy są bardzo ważne dla organizmu i wspierają w wielu różnych obszarach. Dlatego nie bez powodu znajdują się one w produkcie.

Skutki uboczne Ideal Slim

Według producenta produkt powinien być bardzo dobrze tolerowany, ponieważ podobnie jak Testonyl zawiera składniki naturalne i ziołowe. Dlatego skutki uboczne nie powinny być znane. Jednak nasze badania i autotest wykazały, że istnieją skutki uboczne Ideal Slim.

Klienci zgłaszali nudności, ale także zawroty głowy. Ponadto niektórzy użytkownicy stwierdzili, że podczas przyjmowania kropli cierpieli na zwiększony głód, a czasem nawet apetyt, więc nie ma sensu ich zażywać.

Gdzie  kupić Ideal Slim?

Jeśli chcesz kupić Ideal Slim, możesz to zwykle zrobić na stronie internetowej producenta, ponieważ produkt jest tam sprzedawany. Jednak krople są również dostępne w innych sklepach, takich jak eBay czy Amazon. Nie można jednak zagwarantować, że w grę wchodzą oryginalne preparaty producenta.

Ani w aptekach, ani w drogeriach takich jak Dm czy Rossmann nie mogliśmy znaleźć kropli, wydaje się, że nie ma ich tam w ofercie.

Cena Ideal Slim

Oczywiście przyjrzeliśmy się również cenie Ideal Slim i znaleźliśmy spadki u producenta w cenie 49,95 euro. Trudno ocenić, jak długo wystarcza butelka. Nie mogliśmy jednak znaleźć kodu rabatowego na stronie producenta, ale są różne pakiety oszczędnościowe, które pozwalają zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

Często Zadawane Pytania

Aby dać Ci kompleksowy przegląd Ideal Slim, przyjrzeliśmy się dokładnie kroplom, a nawet przeprowadziliśmy autotest. Aby żadne pytania nie pozostały bez odpowiedzi i wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o produkcie, poniżej zebraliśmy dla Ciebie najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat kropli.

 • Czy można schudnąć z Ideal Slim?
 • Ile kosztuje Ideal Slim?
 • Czy Ideal Slim można stosować w diecie?
 • Jak wyglądają testy i raporty z doświadczeń w Internecie?
 • Jakie jest oczekiwane działanie Ideal Slim?

Nasza ocena Ideal Slim

Bardzo dokładnie przestudiowaliśmy Ideal Slim i mieliśmy nadzieję, że umożliwi on użytkownikom szybkie i skuteczne odchudzanie bez konieczności stosowania ścisłej diety. Jednak nasze testy i badania jednoznacznie pokazały, że producent niestety nie może dotrzymać obietnic.

Musieliśmy nawet zaobserwować nieprzyjemne skutki uboczne kropli, które powodują, że stosowanie preparatu jest bardzo niewygodne. Klienci skarżą się na silne mdłości i zwiększający się apetyt na jedzenie. Z tego powodu niestety musimy sklasyfikować produkt jako nieefektywny, gdyż nie spełniał naszych oczekiwań i nie udało się go usunąć w naszych testach Ideal Slim.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Aktualne opinie i recenzje w tym pozostałe szczegóły i analizy można odnaleźć na PoznajmyOpinie.pl z opublikowanymi danymi na temat produktów.