Maxigra GO – opinie produktu na potencję i efekty. Recenzja

Maxigra GO to lek na potencje, który ostatnio reklamowany jest dość intensywnie. Skąd nagły wzrost zainteresowania tym środkiem? Otóż do obrotu bez recepty dopuszczone zostały leki zawierające sildenafil, a więc składnik popularnych „niebieskich tabletek”. Brzmi świetnie, ale dobrze wiesz, że gdzieś musi być haczyk…

Maxigra GoPrzede wszystkim lek Maxigra GO w jednym opakowaniu zawiera tylko dwie tabletki, które stanowią pojedynczą porcję środka na zaburzenia erekcji. Dodatkowo, dawki zawarte w tabletkach Maxigra GO są mniejsze niż przy tradycyjnej Viagrze, co sprawia, że ich skuteczność jest o wiele niższa.

Cena Maxigra GO

Cena tabletek Maxigra GO wydaje się bardzo atrakcyjna. Natomiast, jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że opakowanie wystarcza na jeden raz, to 15-20zł staje się dość wysoką kwotą (zobacz porówanie w Ceneo!). Być może, lepszym wyborem okaże się inwestycja w inny środek, który działa nie tylko doraźnie, ale również długofalowo wyzwala od problemu braku erekcji (zobacz tutaj!)

Pełny skład i stosowanie Maxigra GO

W składzie tych tabletek znajdziemy wyłącznie jedną substancję aktywną – Sildenafilum. Jedna tabletka to 25mg substancji czynnej. Ponadto, środek zawiera 2,15 mg aspartamu (E951) i 70,4575 mg laktozy jednowodnej.

Zalecana dawka początkowa wynosi 25 mg. Leku Maxigra Go nie należy stosować częściej niż raz na dobę. Lek Maxigra GO powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody.

Moja opinia?

Jak widać, skład i opis stosowania sprawiają, że Maxigra GO nie wyróżnia się mocno na rynku środków na problemy z erekcją. Działa podobnie jak np. Mensil czyli nijako. Dodatkowo jest to dość drogi suplement, a w przypadku wielu badanych osób zawodził lub nie dawał pełnej satysfakcji -> to istotne, jeżeli zależy nam na regularnej aktywności seksualnej. Gdybyśmy chcieli zażywać ten preparat np. 3-4 razy w tygodniu, to miesięczny koszt „kuracji” może wynieść nawet 250-300zł.

Faktycznie, może warto tyle wydawać aby być sprawnym seksualnie, jednakże istnieją tańsze alternatywy, które oprócz działania doraźnego (tuż przed stosunkiem) mają działanie długofalowe, pozwalające pozbyć się przyczyny braku erekcji (działanie długofalowe).

Hitem ostatnich miesięcy, którego skuteczność potwierdza sporo badań klinicznych to Eron Plus. Jest to w zasadzie zestaw dwóch środków:

  • Eron Plus – działa długofalowo. Jego skład pozwala na pozbycie się problemu braku erekcji, dzięki uzupełnieniu składników w organizmie, które odpowiadają za witalność mężczyzny. Przyjmowany regularni i zgodnie z zaleceniami pozwala na odstawienie jakiegokolwiek „wsparcia” erekcji na długi czas.
  • Eron Plus Before – to środek działający doraźnie. Pozwala nam na 100% erekcję, nawet przy głębokich problemach z potencją. Jest idealnym uzupełnieniem Eron Plus działającego długofalowo, gdyż pozwala się cieszyć efektami niemal od razu.

Kompleksowy zestaw środków na potencje Eron Plus jest wyborem o wiele lepszym niż tabletki typu Maxigra GO, które działają jedynie doraźnie i nie zawsze skutecznie, a dodatkowo kosztują stosunkowo dużo. Kuracja miesięczna zestawem Eron Plus to wydatek od 89zł (im więcej zamówisz, tym taniej).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Aktualne opinie i recenzje w tym pozostałe szczegóły i analizy można odnaleźć na PoznajmyOpinie.pl z opublikowanymi danymi na temat produktów.