Mensil opinie produktu na potencję i efekty. Recenzja

Cześć. Mam na imię Mariusz i chciałbym Wam opowiedzieć moją historię związaną z preparatami na poprawę potencji. W internecie jestem anonimowy, więc w końcu mogę bez problemu co nieco na ten temat napisać. Do tej pory wstydziłem się o tym rozmawiać nawet z przyjaciółmi czy moją dziewczyną. A przecież problemy łóżkowe to także jej problemy. Ale do rzeczy…

Mensil opinieOd jakiegoś czasu, mimo dość młodego wieku (ledwo po trzydziestce), zaczęły pojawiać się problemy z erekcją. Były to jednostkowe przypadki, raz na kilka zbliżeń – jednak było to dla mnie dość niepokojące. Zwłaszcza, że w szybkim tempie problemy znacznie przybrały na sile. Jak się domyślacie, w pewnym momencie miałem problem z uzyskaniem erekcji za każdym razem. Przełożyło się to także na sferę psychiczną naszego związku i pojawiły się pierwsze poważne kłótnie. Było to dość irytujące dla mnie, dlatego postanowiłem za wszelką cenę powalczyć z tym problemem.

Pojawił się pierwszy pomysł – dość oczywisty czyli Viagra. Jednak w telewizji od jakiegoś czasu dość często trafiam na reklamy środków, które mają ten sam składnik (sildenafil) i są dostępne bez recepty. Dlatego też postanowiłem rozpocząć walkę z moim problemem od tego rodzaju środków. Od razu wybrałem się do apteki – na szczęście byłem jedynym klientem, więc poprosiłem farmaceutę od objaśnienienie – który z dostępnych środków wybrać. Do wyboru miałem Mensil, Maxigra Go i jeszcze kilka innych. Farmaceuta w sposób profesjonalny poinstruował mnie o każdym z preparatów i wybrałem środek o nazwie Mensil.

Skład i cena tabletek Mensil

Swoją „przygodę” z tym Mensilem rozpocząłem od zapoznania się z ulotką. Skład nie jest długi, a podstawową substancją jest sildenafil (czyli ten sam składnik, który znajdziemy w Viagrze) w dawce 25mg/tabletka. Jest to połowa dawki, którą znajdziesz w dobrze znanych niebieskich tabletkach, dlatego dostępna jest bez recepty. Natomiast w samym opakowaniu są dwie tabletki. Za taki zestaw zapłaciłem niecałe 15zł. Teoretycznie niewiele.

Moja opinia po stosowaniu Mensil

Testowanie środka rozpocząłem już kolejnego wieczora. Specjalnie nic nie mówiłem mojej partnerce, aby sytuacja wyszła zupełnie naturalnie. Musiałem to jednak dobrze rozegrać, bo tabletkę należy wziąć ok. godziny przed stosunkiem. Całe szczęście nie było to trudne i po nieco ponad godzinie wylądowaliśmy w łóżku.

Moje odczucia nie są w 100% dobre. Wyraźnie czułem, że to dla mnie nieco za mało – a wziąłem jedną tabletkę (25mg sildenafilu) zgodnie z instrukcją na ulotce. Postanowiłem więc, że następnym razem podwoję dawkę. Przy pierwszej okazji wybrałem się do apteki i ponownie zakupiłem opkowanie Mensil i przy najbliższym zbliżeniu przetestowałem działanie dwóch tabletek…

W zasadzie, jedyne co mogę powiedzieć, to że nie byłem do końca ustatysfakcjonowany. Z drugiej strony, nawet gdybym był to branie dwóch tabletek przed każdym stosunkiem szybko zrujnowałby mi portfel – w końcu to 15zł, a nieraz zdarza się, że kocham się z moją dziewczyną dwa razy dziennie. Dlatego, nieco zrezygnowany postanowiłem poszukać alternatywnego rozwiązania – zwłaszcza takiego, które działa nie tylko doraźnie.

Skuteczna alternatywa

Po jakimś czasie trafiłem na anonimowy wpis na którymś z for internetowych, który zachwalał stosowanie środka Eron Plus. Początkowo wydawało mi się, że to jeden z wielu takich samych suplementów – jednak gdy zagłębiłem się w ten środek mocniej, to zachęcający okazał się fakt iż nie jest to jedynie środek składający się z tabletek, które należy zażywać przed stosunkiem.

Eron Plus to zestaw tabletek, które bierzemy na co dzień aby pozbyć się problemu braku erekcji oraz tabletek, które stosujemy przed stosunkiem, aby wzmocnić erekcję. To właśnie przekonało mnie do zakupu, mimo, że środek do tanich nie należy (ok. 170zł za opakowanie) – to i tak jednak taniej niż za miesięczny zapas tabletek Mensil. Sam zestaw zakupiłem na stronie producenta: www.eronplus.pl

Eron Plus to strzał w dziesiątkę!

Powiem Wam, że tego się nie spodziewałem. Dzięki stosowaniu Eron Plus moja naturalna erekcja jest coraz mocniejsza. Już niedługo będę mógł odstawić stosowanie tego preparatu, ale zastanawiam się czy nie zakupić jeszcze kilku opakowań na zapas – tak na wszelki wypadek. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto boryka się z problemami z erekcją. Wasze partnerki będą wam wdzięczne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Aktualne opinie i recenzje w tym pozostałe szczegóły i analizy można odnaleźć na PoznajmyOpinie.pl z opublikowanymi danymi na temat produktów.