ProFlexen

0
315
Proflexen

Dbanie o zdrowe i sprawne stawy powinno być istotną częścią życia każdego z nas. Tylko dzięki nim możemy się poruszać, wykonywać większość codziennych czynności, po prostu żyć. Kiedy pojawia się ból lub sztywnienie stawów, trzeba zacząć szybko działać. Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć, jednak kiedy poszukujemy dobrego preparatu wspierającego stawy w codziennej pracy, warto przyjrzeć się kapsułkom ProFlexen.

Jak działa ProFlexen?

Zacznijmy od faktów. ProFlexen ma skład oparty na naturalnych substancjach i wyciągach, mających udowodniony pozytywny wpływ na organizm. Jego stosowanie odnosi skutki zarówno w ramach szeroko pojętej profilaktyki, jak i już w konieczności wspierania leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność zarówno u osób zdrowych, jak i chorych. Nie powoduje on również niepożądanych skutków ubocznych ze względu na swój naturalny skład i pochodzenie. Wspiera zarówno stawy – chrząstki stawowe, jak i kości – połączone ze sobą tworzą nasze organy ruchu.

ProFlexen powinien być uzupełnieniem zróżnicowanej diety oraz odpowiednio dostosowanej do stanu zdrowia aktywności fizycznej. Opakowanie zawierające 60 kapsułek pozwala na miesięczne przyjmowanie, gdyż zalecana dawka dzienna to dwie kapsułki. Preparat ProFlexen należy przyjmować około pół godziny przed spożyciem posiłku i popijać szklanką wody. Najlepsze efekty osiągane są przy długotrwałym stosowaniu – pierwsze pozytywne zmiany osoby regularnie przyjmujące ProFlexen odczują po pierwszych tygodniach, optymalne zaś po kilku miesiącach stosowania.

Skład ProFlexen

Przyjrzyjmy się zatem, jakie aktywne składniki znaleźć można w jednej kapsułce preparatu ProFlexen – skład:

UC-II® – czyli kolagen niezdenaturowany w typie drugim, którego pozytywny wpływ zarówno dla osób chorych, jak i profilaktyczne działanie dla zdrowych pacjentów zbadano w dwóch klinicznych badaniach przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby. Ten typ badań pozwala na zwiększenie pewności oceny ich efektów, gdyż o tym, jaki preparat – badany czy placebo jest podawany pacjentom nie wie zarówno pacjent, jak i osoba go podająca. Składnik ten podbił rynek amerykańskich specyfików, coraz większą popularność zdobywa również w Europie. Ma lepszą skuteczność niż połączenie często stosowanej na stawy glukozaminy czy chondroityny.

  • Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego – zawiera kurkuminę, która pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu kości i stawów. Roślina ta, zwana również ostryżem Zohary lub indyjskim jest byliną uprawianą w Indiach i krajach tropikalnych.
  • Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego – wspiera elastyczność stawów oraz wspomaga zapobieganie porannej ich sztywności. Gatunek ten pochodzi z rodziny imbirowatych i uznawany jest w medycynie tradycyjnej oraz współczesnej jako skuteczny aktywny składnik wielu specyfików.
  • Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego – zawiera kwasy bosweliowe mające strukturę trójterpenów pięciocyklicznych, które wpływają na poprawę elastyczności oraz zdrowie stawów. Roślina z rodziny osoczynowatych, zwana boswellia serrata pochodzi z Indii i jest stosowana w tradycyjnej medycynie indyjskiej do leczenia stawów i kręgosłupa, gdy występują w nich stany zapalne, jak również przy infekcjach dróg oddechowych.
  • Mangan – pierwiastek śladowy, który wraz z cynkiem może odegrać ważną rolę w utrzymywaniu kości w zdrowiu. Ma wpływ na proces właściwego formowania się tkanki łącznej. Jest konieczny do reagowania wielu niezbędnych enzymów ludzkich, a często w organizmie mamy jego braki w wyniku ubogiej diety i braku właściwej suplementacji.
  • Witamina C – znany przeciwutleniacz, który odgrywa niebagatelną rolę w produkcji kolagenu zapewniającego prawidłowość w funkcjonowaniu chrząstek stawowych. Może aktywować transkrypcję kolagenu i stabilizowanie mRNA prokolageny, czyli bezpośrednio pobudzać jego tworzenie. Wpływa znacząco na hydroksylazę enzymów stabilizujących i wpływających na krzyżowanie włókien kolagenowych – prolilu i lizylu.

Należy zauważyć, że skład preparatu Proflexen opiera na nowoczesnych składnikach, połączonych z tradycyjnymi wyciągami, dzięki czemu korzysta zarówno z najnowszych osiągnięć naukowych, jak również z uznanych metod stosowanych niejednokrotnie od setek lat. Daje to gwarancję szerokiego spektrum działania suplementu diety, a także pozytywny wpływ na inne aspekty działania organizmu.

Kiedy potrzebna jest pomoc?

Choć choroby zwyrodnieniowe stawów najczęściej kojarzą się z osobami w podeszłym wieku, problem może pojawić się dużo wcześniej. Ponadto, nie tylko choroba może być przyczyną odczuwania bólu, dyskomfortu czy sztywnienia. Artralgia, czyli bóle stawów mogą pojawić się w każdym wieku bez względu na stopień aktywności fizycznej. Wynikają zwykle z przeciążenia chrząstek stawowych oraz okolicznych tkanek. Najpopularniejsze są bóle kolan czy nadgarstków, jednak problem może dotknąć również innych części ciała. Zapalenie może również objąć więzadła, ścięgna czy kaletkę maziową.

Ból stawów, z jakim pomaga na dłuższą metę walczyć ProFlexen powodowany być może na przykład:

  • niewłaściwym, ubogim lub monotonnym sposobem odżywiania,
  • brakiem aktywności fizycznej, siedzącym trybem życia,
  • nadwagą lub otyłością,
  • pracą w jednej pozycji przez dłuższy czas lub wykonywaniem ciągłych, powtarzalnych ruchów,
  • sportami siłowymi czy bieganiem.

Suplementację warto rozpocząć, gdy znajdujemy się w grupie ryzyka. Uniknąć wtedy możemy nie tylko wystąpienia bólu, ale również powstawania nieodwracalnych zmian mogących prowadzić do przewlekłych chorób. Ale nawet jeżeli jest już za późno, czyli wystąpiły już dolegliwości bólowe czy stany zapalne i choroba, ProFlexen skutecznie pomoże nam w walce z nimi.

Efekty stosowania ProFlexen

ProFlexen został sprawdzony przez szeroką rzeszę konsumentów i właściwie każdy z nich odczuł pozytywne skutki jego przyjmowania. Preparat w łagodny i naturalny sposób poprawił kondycję stawów, zmniejszając ból przy wykonywaniu codziennych czynności. Równocześnie problemy ze sztywnością stawów po dłuższym przebywaniu w jednej pozycji, czy to o poranku po nocy, czy po na przykład dniu pracy przy komputerze, zostały zniwelowane. Naturalne wyciągi, witamina C oraz mangan zawarte w preparacie wpłynęły również na ogólną poprawę odczuwalnego stanu organizmu.

Opinie użytkowników o ProFlexen?

Nietrudno znaleźć ProFlexen opinie w sieci Internet czy na różnorakich forach. Na stronie producenta również możemy zapoznać się z ocenami zadowolonych klientów. My jednak sami spytaliśmy osoby, które przetestowały produkt, co o nim oraz o efektach jego użycia sądzą. Podkreślić należy, że wszystkie osoby nie wykluczały kontynuowania przyjmowania suplementu diety po okresie jego testów.

Kasia, 28 lat, kierownik sklepu – sprzedawca:

Ból stawów i kości? Myślałam zawsze, że to problem moich dziadków. Jednak pójście do wymarzonej pracy zmieniło moje podejście do tematu, bo ciągłe „bieganie” za klientkami, doradzanie, sprzedaż, a potem jeszcze porządkowanie i układanie nowych ekspozycji, w międzyczasie zaś nadzorowanie zespołu i rozwiązywanie konfliktów – wszystko to wpłynęło na moją kondycję fizyczną w szerokim tego słowa znaczeniu. Po dniu pełnym pracy, zwłaszcza w okresach wyprzedaży świątecznych zmęczenie mięśni, stawów i kości było nad wyraz odczuwalne. Jaki wpływ miał na mnie ProFlexen? Tylko pozytywny. Stawy przestały sztywnieć, odczułam jakby mniejsze zmęczenie. No i mam nadzieję, że mimo dalszej intensywnej pracy dzięki niemu nie nabawię się kontuzji. Poza tym już kupiłam ProFlexen dla babci, która ciągle narzekała na swoje bolące stawy.

Łukasz, 39 lat, doradca techniczny:

Od lat pracuję na stanowisku zdalnego specjalistycznego doradcy klienta – praca siedząca, w wymuszonej pozycji, na co dzień mało ruchu. Do tego długie dojazdy w pozycji siedzącej albo nawet stojącej. Mimo, iż lubię w wolnym czasie ćwiczyć i spacerować z rodziną, jednak to nie wystarczyło i od jakiegoś czasu borykam się ze sztywnością, a czasami nawet bólem stawów po ciężkim dniu. Uwarunkowania genetyczne też sporo miały do powiedzenia, bo już jako dziecko kiedy szybko „wystrzeliłem w górę” rosnąc miałem problemy z kolanami i kręgosłupem, co rzutowało na późniejsze dolegliwości. Dlatego kiedy zacząłem stosować ProFlexen byłem nieco sceptycznie nastawiony do potencjalnych rezultatów. Dobrze, że dałem się przekonać. To dopiero miesiąc stosowania, a już czuję ogromną poprawę. Co więcej, ma ona również pozytywny wpływ na moje relacje z ludźmi, bo nawet nie zdawałem sobie sprawy, jak moje dolegliwości źle wpływają na najbliższych z rodziny czy pracy.

Andrzej, 25 lat, student i sportowiec:

Kończę studia, aktywnie uprawiam sport. Tyle o mnie w skrócie. Zawsze obawiam się kontuzji, bo ciężko jest mi wyobrazić sobie swoje życie bez aktywności fizycznej. Ponieważ biegi terenowe, które są jedną z kilku dziedzin sportowych jakie uwielbiam potrafią być kontuzjogenne, zawsze staram się profilaktycznie dbać o stan moich mięśni, stawów i kości. ProFlexen to jeden z wielu preparatów, jakie stosowałem i muszę przyznać, że zaskoczył mnie jego naturalny skład i działanie. Mniej już się boję o potencjalne urazy, czuję również większe możliwości własnych stawów.

Otrzymaliśmy również kilka opinii od osób które od dłuższego czasu stosują preparat ProFlexen, potwierdzonych zdjęciami zużytych opakowań czy dowodów zakupu. Oto najciekawsze z nich:

Witold, 63 lata, emeryt:

Zawsze byłem aktywnym fizycznie człowiekiem. Uwielbiam wędrówki po górach i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Kilka lat temu jednak zacząłem nierówną walkę ze zwyrodnieniami stawów. Myślałem już, że moja radość życia zostanie bezpowrotnie mi zabrana, gdyż nie mogłem pozwolić sobie nawet na dłuższe spacery bez bólu, a stosowane terapie nie do końca pomagały. Trafiłem jednak na ProFlexen i nareszcie osiągam odczuwalne rezultaty. Bóle się zmniejszają, aktywność wzrasta i już niedługo wyruszam z powrotem na szlak!

Ola, 32 lata, bizneswoman i aktywna mama:

Problemy ze stawami pojawiły się u mnie podczas końcówki drugiej ciąży. Myślałam, że po niej miną – zrzucę nadmiar kilogramów i po sprawie. Niestety tak się nie stało – jestem wysoka i lekarze zawsze ostrzegali, że kiedyś kolana mogą zacząć zawodzić. Próbowałam różnych suplementów diety, ale tylko ProFlexen pozwolił poczuć mi się swobodniej. Teraz już kucanie obok moich maluchów i patrzenie na świat z ich perspektywy przestało być problemem, zapominam też o bólu stawów po pełnym różnych aktywności dniu. Polecam wszystkim i tylko żałuję, że nie zaczęłam go stosować wcześniej, bo brak skutków ubocznych i w pełni naturalny skład potwierdzają tylko, że warto.

Podsumowując, ProFlexen ma naprawdę dobre opinie, zaś jego skład bazujący na naturze i jej możliwościach regenerujących organizm ludzki zachęca ludzi, którzy nie mogą się zwykle przekonać do stosowania suplementacji. Pierwsze opakowanie kupowane jest czasem bez przekonania, natomiast każde następne wiąże się często z polecaniem produktu najbliższym czy nawet ofiarowaniem go w prezencie.

Jak zdobyć ProFlexen?

Produkt ze względu na swój innowacyjny skład dostępny jest w wyłącznej sprzedaży u dystrybutora. Warto mieć pewność pochodzenia suplementu i jego składników, gdyż tylko wtedy wiemy, co przyjmujemy. Ze względu na dużą popularność i innowacyjność, na rynku można spotkać wiele suplementów diety wzorujących się na ProFlexen, jednak ich skład nie zawsze jest tak bogaty albo kluczowe składniki i wyciągi zawierają zdecydowanie mniejsze dawki substancji czynnych w przeliczeniu na kapsułkę.

Gdy decydujemy się na ProFlexen cena nie jest zbyt wygórowana jak na środek o tak szerokim składzie i dobrym spektrum działania. Wszystkie informacje, sposoby zamawiania i przesyłki znaleźć można na stronie produktu – www.proflexen.pl. Wysyłka jest możliwa nie tylko na terenie Polski, ale również za granicę, dzięki czemu można zamówić preparat na przykład dla osób bliskich mieszkających stale poza Polską.

Składanie zamówienia

Zakup ProFlexen jest szybki i wygodny – można złożyć zamówienie on-line, dokonując szybkiej płatności przez Internet lub kartą płatniczą, jak również tradycyjnym przelewem czy za pobraniem – przy odbiorze. Produkty można również zamówić w pakiecie – dzięki takim rozwiązaniom ProFlexen cena za opakowanie staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż przy większej ilości zamawianych sztuk kolejne otrzymujemy w gratisie.

Przesyłka dociera zwykle w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia i dokonania płatności na terenie Polski, zaś poza nią zwykle od siedmiu do czternastu dni. Realizowana jest z wykorzystaniem sprawdzonych firm kurierskich. Dzięki temu posiadamy zapas preparatu na dłuższy okres regularnego stosowania. Ponadto mamy możliwość zapisania się do newslettera, który powiadomi nas o specjalnych ofertach czy okazjonalnych rabatach, jednak firma gwarantuje poufność przekazanych danych, które nie będą przetwarzane w innych celach czy udostępniane osobom trzecim.

Gwarancja satysfakcji

Zakup ProFlexen nie wiąże się z ryzykiem niezadowolenia. Mimo potwierdzonej przez badania oraz usatysfakcjonowanych klientów skuteczności, mamy jednak możliwość zwrotu produktu. Jeżeli nie spełni on oczekiwań, otrzymujemy aż 90 dni od momentu zakupu na zwrot opakowania, a wtedy otrzymamy z powrotem pieniądze.

Właściwa suplementacja to nie wszystko

Choć omawiany preparat ProFlexen opinie ma bardzo dobre, zaś jego skład zachęca do sprawdzenia na sobie skuteczności działania należy pamiętać, że jak w większości przypadków związanych ze zdrowiem, w pełni skuteczne działanie musi być kompleksowe. Jeżeli jesteśmy w stanie wskazać, co jest głównym powodem występowania problemów ze stawami, warto zastanowić się nad jego usunięciem bądź chociaż w miarę dostępnych możliwości – zniwelowaniem.

Dieta dopasowana do potrzeb

Warto zwrócić szczególną uwagę na to, co jemy. Jeżeli przyczyną bólu stawów może być nadmiar kilogramów, warto zadbać o ich zrzucenie. Ponadto codzienny sposób odżywiania powinien być urozmaicony i gwarantować dostarczanie organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Istnieją również produkty spożywcze mające wpływ na pozytywną pracę układu kostno-stawowego, dlatego warto zbadać które najbardziej nam odpowiadają i włączyć je do diety.

Trochę ruchu nie zaszkodzi

Choć problemy ze stawami mogą wynikać ze sportów je przeciążających, właściwy dobór ćwiczeń może wiele zmienić. Często nieznaczne modyfikacje planów treningowych, wprowadzenie układów na wzmocnienie stawów może bardzo pomóc. W sytuacji gdy problemy z narządem ruchu wynikają ze zbyt statycznego stylu życia, wprowadzenie rytuału codziennej, nawet niewielkiej aktywności fizycznej wspomoże wzmocnienie organizmu.

Jeżeli stawy są już w bardzo złym stanie, oczywiście suplement diety nie może być jedynym środkiem, jaki ma pomóc – należy skonsultować się z lekarzem i wprowadzić stosowne leczenie. Czasem jednak odpowiednia profilaktyka, czy wczesne kompleksowe działanie w momencie powstawania problemu, połączone z przyjmowaniem właściwych preparatów takich jak ProFlexen pomoże w uniknięciu bólu, choroby i dyskomfortu w przyszłości.